Cabaia

Filtry

Cabaia — francuska marka łącząca wysoką jakość z ponadczasowym stylem

Cabaia: plecak, torba podróżna, ale i nie tylko. Ta francuska marka specjalizuje się przede wszystkim w plecakach i torbach, ale ich francuskiej jakości możemy doświadczyć również w innych produktach. Cabaię cechuje wygoda i oldschoolowy styl, a ich produkty powinien znać każdy, kogo interesuje moda.

Historia marki Cabaia

Cabaia to bardzo młoda firma, ponieważ jej początki sięgają ledwie 2015 roku, kiedy to Bastien Valensi rozpoczął swoją działalność we Francji. Potem współwłaścicielem został Emilien Foiret. Mimo że skojarzeniem, jakie wiąże się z tą marką, są plecak i różnego rodzaju torebki, to pierwszym produktem Cabaii była czapka. Posiadała ona 3 wymienne pompony mocowane za pomocą magnezów. Potem do oferty dołączyły także ręczniki, klapki i skarpetki. Warto nadmienić, że swoją nazwę Cabaia zawdzięcza plaży Copacabana. Czapki nazywane są po koktajlach, a tuby, w które są pakowane, nazywa się szejkerami. Z pewnością takie informacje świadczą o tym, że Cabaia to marka kojarząca się z kreatywnością.
Pierwszy plecak Cabaia kupić mogliśmy dopiero w 2019 roku! Mimo to szturmem zawojowały one rynek, między innymi dzięki swojej wygodzie. Zaraz po plecaku do oferty dołączyły także torby podróżne.

Akcesoria i plecaki Cabaia — charakterystyka

Co trzeba wiedzieć, zanim weźmiemy się za pierwsze zakupy z myślą o Cabaia? Ważną część komunikacji z klientami marki Cabaia stanowi ich dążenie do etycznych działań. Składa się na to ograniczenie transportu za pośrednictwem lotów, niewykorzystywanie plastiku i proces produkcyjny, który wyklucza cierpienie zwierząt. W praktyce takie podejście oznacza wykorzystanie topowej jakości materiałów i produkt, którego konsumpcje można uznać za etyczną. Nic dziwnego — taka teraz moda.
Wśród akcesoriów Cabaia znajdziemy skarpetki, czapki, rękawiczki, a także na przykład zamienne pompony do czapek. Niezależnie jaki produkt, wszystko od Cabaia jest niezwykle kolorowe i wyjątkowe, a także dostępne w wielu konfiguracjach, przez co bez problemu wpasujemy na przykład czapkę w swoją ulubioną stylizację. Oczywiście w każdym produkcie został wykorzystany jakościowy materiał.

Produkty Cabaia w sklepie MT Collection

MT Collection to nie tylko Cabaia! Poznaj inne kategorie produktów. Szukasz nowości do pracy? A może modele butów nastawione na sport? Sprawdź jakie ubrania i obuwie znajdziesz u nas do wyboru.