Freedom Moses

Filtry

Freedom Moses — producent stylowych klapków

Buty, które pachną, jak mleko i miód — czyż to nie szalony pomysł? Naszym zdaniem bardzo szalony, co nie zmienia faktu, że jest on całkiem realny. Freedom Moses to marka produkująca klapki, które zaskoczą Was na wielu poziomach, bo możecie założyć je na plażę, po domu, a nawet… w góry?

Historia marki Freedom Moses

W 2014 roku urodzona w Paryżu designerka Sarah Gurt założyła markę Freedom Moses, która od tego czasu stale pnie się do góry w rankingu popularności. Celem Sary było stworzenie ikonicznych klapek, które będą najbardziej etyczne, jak się da. Dlatego właśnie od samego początku klapki te są wykonane z wegańskich materiałów (przy ich tworzeniu nie wykorzystuje się materiałów pochodzenia zwierzęcego), są wodoodporne i bardzo wytrzymałe, a także ekologiczne i przyjazne środowisku, ponieważ są zdatne do recyklingu. Szczegóły dotyczące misji Freedom Moses znajdziecie na ich stronie

Freedom Moses — klapki do domu i na plażę

Oprócz założeń dotyczących etyczności Freedom Moses ma także inną misję. Jest nią tworzenie klapek, które każdy może nosić zawsze i wszędzie. Oczywiście w polskich warunkach, może być to cięższe do wykonania przykładowo zimą, ale osoby kupujące Freedom Moses w Izraelu (z tego kraju pochodzi marka założona przez Sarę) mogą pomyśleć o tym bardziej na poważnie. Buty tej izraelskiej marki są przede wszystkim wyjątkowe — zastosowanie wegańskich materiałów nie tylko sprawia, że są one etyczne, ale także zaskakująco wygodne. Mają też niespotykaną cechę, jaką jest zapach mleka i miodu. Chcesz wyrazić siebie z Freedom Moses? Nic prostszego. Znajdź na naszej stronie opcję filtrowania i zobacz, jak oryginalne potrafią być kolory tych klapków! Zachęcamy także, by subskrybować nasz newsletter i tym samym mieć informacje o dostępności nowych modeli. Wyjątkowość, uniwersalność i wygoda klapków Freedom Moses sprawia, że możesz założyć je na plażę, po domu czy w góry?

Klapki Freedom Moses w sklepie MT Collection

Kolory i liczne rozmiary (między innymi 36, 37, 38, 39, 40, 41) klapków Freedom Moses znajdziecie w sklepie internetowym MT Collection. W dobraniu idealnego dla Ciebie modelu pomogą filtry u góry strony. MikadoViper Sands, a może Rosa? Wybór należy do Ciebie! Zachęcamy także, by subskrybować nasz newsletter — bądź na bieżąco z informacjami o nowych modelach, specjalnych rabatach i ciekawostkach ze świata mody!