Polo Ralph Lauren

Filtry

Polo Ralph Lauren – legendarna marka z Nowego Jorku

Charakterystyczny logotyp Polo Ralph Lauren, z graczem polo na koniu, znany jest praktycznie na całym świecie i od pięciu dekad symbolizuje luksus, jakość i styl. Marka, która zaczynała od sprzedaży elementów męskiej garderoby dziś w swoim asortymencie posiada również: tekstylia, meble, naczynia, produkty dla zwierząt domowych, a nawet słodycze!

Historia marki Polo Ralph Lauren

Dzieje marki Polo Ralph Lauren to historia wielkiego sukcesu. Mimo że jej założyciel, urodzony w 1939 roku jako Ralph Lifshitz, nie pochodził z zamożnej rodziny, to stworzył potężne biznesowe imperium. Jego początki miały miejsce w 1968 roku, gdy powstało przedsiębiorstwo o nazwie Polo Fashions skupiające się na modzie męskiej – koszulach, garniturach, krawatach i innych akcesoriach dla mężczyzn.
Na pierwsze tryumfy nie trzeba było długo czekać. Ralph Lauren odebrał swoją pierwszą branżową nagrodę już 1970 roku. Było to wyróżnienie na COTY Awards za kolekcję męską, natomiast zaledwie dwa lata później na rynek wypuszczono koszulki polowe w 24 kolorach ze słynnym logotypem na lewej piersi. Produkt ten z miejsca stał się ogromnym sukcesem, a dzisiaj jego status jest już kultowy. Wskazuje na to ich niesłabnąca popularność wśród szerokiego spektrum klientów – polówki Polo Ralph Lauren noszą zarówno aktorzy, muzycy, gwiazdy modelingu, jak i politycy czy uczniowie prywatnych liceów.
Aktualnie marka Polo Ralph Lauren dostępna jest na całym świecie, a jej sklepy z produktami dla kobiet i mężczyzn znaleźć można w praktycznie każdym większym mieście na wszystkich kontynentach – poczynając od Nowego Jorku, przez Mediolan, Paryż, Londyn, a kończąc na Tokio. Dodatkowo firma aktywnie angażuje się w sport, będąc głównym sponsorem tenisowej imprezy US Open nieprzerwanie od 2005 roku.

Buty i ubrania Polo Ralph Lauren – charakterystyka

Zarówno damska i męska odzież, jak i obuwie Polo Ralph Lauren charakteryzują się eleganckim stylem czerpiącym garściami z amerykańskiej tradycji modowej. Jako marka luksusowa jej produkty skierowane są dla osób ceniących jakość, styl, ekskluzywność i prestiż. W związku z tym asortyment opatrzony charakterystycznym logo uszyty jest z dbałością o najdrobniejszy szczegół przy użyciu najwyższej klasy materiałów.

Produkty marki Polo Ralph Lauren w sklepie MT Collection

W aktualnej ofercie sklepu MT Collection dostępne są modne sneakersy Polo Ralph Lauren. Wśród dostępnych produktów znaleźć można modele z kolekcji SportActive Hanford oraz Irvine
Czym charakteryzują się poszczególne rodzaje butów marki Polo Ralph Lauren? Sport są niskimi sneakersami będącymi kwintesencją stylu sportswear, Active Hanford to eleganckie, skórzane tenisówki z subtelnym logo, z kolei za bezpośrednią inspirację dla modeli Irvine posłużyły klasyczne trampki wyścigowe, co ma odzwierciedlenie w ich motoryzacyjnym designie.
 Cenisz sobie wysokie poczucie estetyki? Sprawdź produkty Polo Ralph Lauren!