Rains 

Filtry

Rains – duński producent minimalistycznej odzieży, obuwia i akcesoriów chroniących przed deszczem

Czy w czasie pluchy można wyglądać stylowo, a przy tym skutecznie ochronić się przed wilgocią? Duńska marka Rains pokazuje, że jest to jak najbardziej możliwe!

Historia marki Rains

Rains to stosunkowo młoda marka rodem z Danii, której korzenie sięgają 2012 roku. Jej nazwa nie jest przypadkowa. Główną inspiracją do jej stworzenia była deszczowa aura (aż 121 dni w roku!), która bardzo często towarzyszy mieszkańcom Kopenhagi, Aarhus, Odense oraz innych duńskich miast i wsi. Z tego powodu projektanci z Rains obrali sobie za nadrzędny cel reinterpretację klasycznego gumowego płaszcza przeciwdeszczowego. Jak widać, to się udało, ponieważ obecnie marka oferuje swoją wersję neoskandynawskiego stylu na czterech kontynentach.

Akcesoria, obuwie i odzież Rains – charakterystyka

Markę Rains charakteryzuje przede wszystkim skandynawski minimalizm, sprawdzający się idealnie w przypadku nowoczesnych miejskich stylizacji. Prócz niepowtarzalnej estetyki, na którą składają się: jakość wykonania, wygoda oraz unikalne, bardzo ciekawe wzornictwo, ubrania i akcesoria Rains wyróżniają się jeszcze jedną cechą – funkcjonalnością. Zakładając płaszcz lub kurtkę duńskiej marki, można być pewnym dwóch rzeczy – niezwykle stylowego looku i pełnej ochrony zarówno przed delikatną mżawką, jak i ulewą z porywistym wiatrem!

Damski i męski asortyment duńskiej firmy nie ogranicza się jednak tylko do przeciwdeszczowej odzieży wierzchniej takiej jak płaszcze czy rozmaite rodzaje kurtek (np. parki, modele pikowane czy puchowe). Rains w swojej ofercie posiada również m.in. plecaki, torby, nerki, portfele, czapki, szaliki, skarpetki, paski do spodni czy wodoodporne obuwie. Wszystkie wspomniane produkty cechuje oczywiście minimalistyczny styl połączony z wysoką praktycznością – dzięki temu sprawdzą się w każdych warunkach pogodowych, nawet tych najbardziej niesprzyjających.

Produkty marki Rains w sklepie MT Collection

Przeglądając ofertę sklepu MT Collection, znajdziesz następujące produkty duńskiej marki:

  •     wodoodporne plecaki Rains w różnych wariantach takich jak: klasyczny model Backpack, jego mniejsza wersja Backpack Mini czy MSN Bag, w którym bez problemu zmieści się 13-calowy laptop;
  • funkcjonalne torby Rains (m.in. Tote Bag czy Weekend Bag) wykonane z wodoszczelnej tkaniny.

Odwiedź nasz sklep i sprawdź ofertę produktów sygnowanych logiem Rains, dzięki którym żaden deszcz nie będzie ci straszny!