Gant

Filtry
Polówka męska Gant

299,00 zł
Spodnie dresowe Gant 2049009-093

339,00 zł
30 %
Półbuty ekologiczne damskie Gant 20539524-G69

243,00 zł Poprzednio 349,00 zł

Gant — amerykańsko-szwedzki producent odzieży i obuwia w stylu preppy

 Gant — marka produkująca wysokiej jakości buty i ubrania w stylu preppy. Co to za styl? Wywodzi się on z subkultury zamożnych uczniów szkół położonych w północno-wschodnich rejonach Stanów Zjednoczonych. Styl ten nie jest związany jedynie z ubiorem, ale także z zachowaniem i ma przywodzić na myśl osobę o wysokich manierach i dużym majątku. Dzisiaj i Ty możesz nosić ubrania i buty Gant do wielu okazji, by wyrazić swój niepowtarzalny, luksusowy gust, pomimo że cena nie odstrasza!

Historia marki Gant

Gant został założony w roku 1949 w mieście uniwersyteckim New Haven przez Bernarda Gantmachera. Właściwie nazywał się on Berl Gantmacher i pochodził z Ukrainy. Jako 17-latek wyruszył do Nowego Jorku i postanowił zmienić swoje imię, by lepiej dopasować się do amerykańskiej społeczności. Założona przez niego firma nazywała się początkowo Par-Ex Shirt Company i — jak nazwa wskazuje — zajmowała się produkcją koszul. W 1994 roku firma zmieniła nazwę na Gant pod wpływem nacisków dwóch synów Bernarda, którzy uzbrojeni w dużą wiedzę z zakresu marketingu szukali okazji na przeobrażenie marki. Jak to często bywa — popularne marki rozpoczynają się od amerykańskiego snu.

Gant — charakterystyka produktów: buty damskie, męskie bluzy i wiele więcej

Dzisiaj Gant produkuje wyjątkowe ubrania na wiele okazji i wszystkie warunki pogodowe — kupicie tam zarówno koszulki na lato, jak i buty na zimę. Obuwie damskie, męskie sneakersy, polo z kultowym logo, wygodne buty — to wszystko znajdziesz wśród produktów Gant. Buty damskie Gant, jak damskie trampki, czy buty zimowe robią wrażenie. Podobnie jak bluza męska czy polówka. Dobierzemy coś do wielu okazji: na dzień na uczelni i wieczorowe wyjście, a cena pozytywnie nas zaskoczy. Szczegóły konkretnych produktów znajdziesz na dole strony każdego z nich.

Odzież i obuwie Gant w sklepie MT Collection

Chcesz kupić buty damskie Gant, a może innej marki? Interesują Cię męskie trampki lub sneakersy? A może chodzi za Tobą jakiś modny dodatek? Popularne marki, których cena nie odstrasza znajdziesz na MT Collection! Szeroki wybór produktów i różne rozmiary — szukaj okazji na wyrażenie swojego stylu.